Тиждень іноземних мов

 

 Ні для кого не секрет, що запорукою успішного навчання є глибока зацікавленість учнів у вивченні того чи іншого предмета. Тому кожен вчитель і намагається всіма доступними способами зацікавити учнів предметом, який він викладає. Саме з цією метою у школах проходять предметні тижні, які активізують пізнавальну діяльність учнів,сприяють покращенню засвоєння предмета.

     Згідно щорічного плану роботи школи, з метою розвитку та підтримки обдарованих дітей та підвищення інтересу до вивчення іноземних мов з 16.02.2015 по 20.02.2015 року проходив тиждень іноземних мов в нашій школі.

     Тиждень відкрився традиційною виставкою газет в вестибюлі школи, які виконали учні 5-х – 11-х класів. Далі в рамках тижня були проведені наступні заходи.

      Кобза О.М. провела урок-гру « The ABC Party» в 1-А класі. Всі учні були активними  учасниками уроку.

     Серед учнів 4-В класу був проведений урок-змагання « In the world of English» вчителями Шматко І.П. та  Хворостяно. Н.В. та урок - гра  « Happy English» в 4-А класі вчителями Левковець О.М. та Музикою О.В. Активними учасниками були:  Марінченко Марк , Стригун Ліза, Кононенко Алоьна, Лизун Ангеліна, Лопата Андрій (4-В) та Какун Настя, Доненко Данило, Сіренька Настя, Семенник Вікторія (4-А).

    Учні 2-В класу показали свої знання у вікторині «We love English» зі своєю вчителькою Глушко О. В. Слід відмітити таких дітей, як Ярошенко Ліля, Ревізор Олег, Радомська Поліна які впевнено привели свою команду до перемоги.

   А учні 5-Б класу взяли участь у вікторині «English with Prostokvashino», яку провела для них Петрова Я.О. Переможцями стала команда «Superstars» у складі :Прокопенко Дарії, Василенко Дарини, Чикаловської Насті, Полієнка Михайла та Шкнай Кирила.

    Мишко Л. П. та Чорномаз Л. Л. провели для учнів 11-А та 11-Б класів ярмарок знань «Ukrainian diasporas in the world» та «English-speaking countries». Найактивнішими були Лобас Вікторія, Іваніна Олександр (11-А) та Васильєв Ілля, Івченко Олександра, Сидорова Аліна та Грінько Людмила.

    Усі уроки, які були проведені в рамках тижня, дали змогу  визначити індивідуальні знання кожного учня з іноземної мови та вміння працювати в команді,перевірили кмітливість, увагу, вміння зосереджуватися та діяти в нестандартних ситуаціях,а також виховують патріотизм та любов до Батьківщини.

 

Статтю підготувала голова кафедри вчителів іноземних мов Левковець О. М.

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас