Капітан та Попелюшка - 2015

Здавна в усьому світі славились українські дівчата. Їм в усі віки були притаманні неповторна врода, світлий розум, працьовитість, ввічливість, велика шана, любов і повага до рідного краю. Україна славиться також славними, хоробрими воїнами, для яких поняття "честь" та "відвага" не є просто словами, а являються їхнім кредо та стилем життя. 

Нашому роду – нема переводу, і це довели учасники міської шоу-програми для старшокласників "Капітан та Попелюшка - шлях до успіху".

В конкурсі взяли участь представники всіх шкіл нашого міста, а також ліцею Броварського навчально-виховного об'єднання. Всі вони створили чудову атмосферу свята, розкрили безліч талантів та довели безмежну любов до своєї Батьківщини.

За умовами шоу-програми «Капітан та Попелюшка», організаторами якого є Міська рада та Броварське навчально-виховне об'єднання,  учасники змагалися в трьох конкурсах: візитка, інтелектуальний конкурс та представлення костюмів з нетрадиційних матеріалів.

Всі учасники були неповторними та достойними перемоги. Члени журі оцінили їхній артистизм, вміння триматися на сцені, талановитість і визначили найкращих - ними стали учні Броварської загальноосвітньої школи №2. Вітаємо ПЕРЕМОЖЦІВ та висловлюємо величезну подяку учасникам та організаторам. 

 

 

 

 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас