Міжнародний форум «Освітні ідеї В.О.Сухомлинського та їх практика в китайській школі»

З 30.10.2014 по 05.11.2014 директор нашої школи Оксана Миколаївна Мельник перебувала в Китайській Народній Республіці. У складі української делегації були: академік-секретар Відділення загальної педагогіки та філософії освіти Національної академії педагогічних наук України Ольга Василівна Сухомлинська, аспірант О.В.Старіков, директор НВК «Павлиської загальоосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ліцея імені В.О.Сухомлинського В.Ф.Деркач та директор Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 О.М. Мельник.

1 листопада в м.Хефей (провінція Аньхой) всі вони були учасниками Міжнародного форуму «Освітні ідеї В.О.Сухомлинського та їх практика в китайській школі», де ділилися думками та досвідом щодо використання методів видатного українського педагога-новатора в китайських, австрійських та українських освітніх закладах.

4-5 листопада в м.Пекін відбулася низка заходів: відкриття читацького залу імені В.О.Сухомлинського, його пам’ятника в середній школі Юйцхай, відвідали декілька шкіл м.Пекін, де зустрілися з директорами та учительськими колективами для обговорення питання навчання і виховання школярів, відвідали Пекінський педагогічний університет.

 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас