Добро творити може кожен

 

Нестабільність і суперечливість моральної атмосфери в сучасному суспільстві зумовили особливу гостроту проблеми морального виховання учнівської молоді. Нині важливим є забезпечення в навчально-виховному процесі повноцінного розвитку зростаючої особистості. Особливої уваги потребує виховання у дітей любові до батьків і рідних, поваги до людей, готовності піклуватися про молодших і старших, співчувати і бути милосердним до тих, хто переживає горе.

 

Для нашої школи благодійність — це свята справа. Добро творити може кожен, але щоб повірити в силу добра, треба розпочати його творити самому.

 

І в наш нелегкий час стає більше таких людей: добрих і чуйних, небайдужих до чужої біди, непримиренних до зла, людей з добрим серцем і чистою душею.

 

Так, у Броварській ЗОШ №2 проводилися різноманітні благодійні заходи, за допомогою яких надана наступна допомога:

 

1. 1 000 грн. - допомога Артему Нагайчуку, учню СШ №7, якому поставлено страшний діагноз лімфогранулематоз.

 

2. 18 850 грн. - допомога маленькій, але мужній дівчинці Євангеліні Дьяченко, яка у свої 6 років змушена вдруге боротися зі страшним недугом - другий рецидив гострого мієлоїдного лейкоза. Для одужання необхідна пересадка костного мозку за кордоном.

 

3. 2 000 грн. перераховано благодійній організації "Фонд допомоги інвалідам "Джерело милосердя", робота якого спрямована на допомогу дітям-інвалідам та їх сім'ям.

 

4. 6 000 грн. - допомога військовій частині А3498 зенітно-ракетної київської бригади повітряних сил України. На зібрані кошти були придбані берці, бандани-косинки, кепки, майки, футболки, балаклави, форма ВСУ.

 

 

 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас