Випускний вечір – 2015

Ось і настав цей день – день прощання зі школою. Попереду незвідана даль. Позаду – батьківський поріг, розквітла калина, протоптана стежка у шкільному дворі, незрадлива мамина усмішка зі сльозою на щоці… Знайти себе, своє місце у житті, вирости і вижити, бути завжди людиною – що є святішого і дорожчого? 
Свято випускного вечора розпочалося урочистою ходою на центральному стадіоні «Спартак», де зібралися випускники всіх шкіл міста. 

Продовження свята відбулося на подвір'ї  школи. Уся шкільна родина зібралася на традиційне свято випускного вечора. Заступник директора з навчально-виховної роботи Кузьменко Інна Василівна зачитує наказ про випуск учнів із школи, а  директор школи  Мельник Оксана Миколаївна  вручає атестати.  До вітань директора приєднуються батьки, родичі, друзі. Зворушливі і щирі виступи прозвучали від перших вчителів  Горбунової Лесі Валеріївни, Крюкової Ольги Володимирівни, Варламової Світлани Вікторівни;  класних  керівників  Володько Галини Олександрівни та Мартинюк Людмили Кирилівни.

Слово взяли  одинадцятикласники. Прозвучали пісні у виконанні Овакян Каріни (10-А кл.), Косогор Ольги (6-А кл.), Чух Поліни (8-Г кл.). Звучали слова подяки вчителям, батькам, мрії про майбутнє.  Хвилюючим був цей день не лише у дітей. Не менше хвилювалися і їхні батьки. Відчували, як шалено б’ється серце, а то і зовсім десь зникав його стукіт, бо у вирій життя полетять їх пташенята. За давньою традицією, благословили в дорогу короваєм.  Випускники разом з батьками кружляють у прощальному вальсі, в якому поринають у спогади, мрії, сподівання, відчувають радість, смуток та світлу печаль...

А потім через коридор вишитих рушників директор школи Мельник О.М. провела  випускників в доросле життя.  Світанкова зоря покликала їх у незвідані далі, різнобарв'я життя, для праці та радості. Не забувайте, що навчалися ви для того, щоб розум і серце віддати людям. Не заплямуйте доброго імені свого роду, честі школи, котра дала вам путівку в життя.

Щасливої вам дороги!

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас