Медаль знайшла свого героя

Їх залишилося лише одиниці: тих, хто бачив своїми очима, тих, хто відчув на собі порох, кров і страх, тих, хто вижив у Великій Вітчизняній Війні.

Радісне свято із відчутним присмаком тривоги та суму – День перемоги — не залишає байдужим жодного. І якою б не була доля тієї перемоги, ми не можемо і не маємо права заперечити мужність, відвагу і героїзм тих людей, що стояли на обороні своєї держави, своїх сімей та нашого майбутнього.

Учні 9-Г класу (класний керівник Черненко Т.Г.) Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, постійно відвідують свого підшефного ветерана Великої Вітчизняної війни Трошина Івана Єгоровича, який охоче ділиться  спогадами про війну та розповідями про своє життя.

З великим задоволенням в понеділок 14 вересня 2015 року учні знову відвідали свого дорослого товариша і урочисто вручили медаль «70 річчя визволення України від фашистських загарбників». Іван Єгорович подякував дітям і промовив напутні слова, що молодь не має забувати традиції, набутки попередніх поколінь, а не вважати все те, що було до них, неіснуючим. Не можна забувати те, що зроблено попередниками і якою ціною це було досягнено. Слід це цінувати.

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас