Подяка від бійців 93 окремої мобільної бригади

Милосердя ніколи не буває багато. Варто лише вчасно серцем відчути німе прохання про допомогу. Особливо вражає відкритість дитячої душі до пекучого болю товариша, брата, знайомого та навіть незнайомого бійця АТО. Сьогодні тисячі патріотів, в тому числі із Броварщини, обороняють свободу, незалежність та територіальну цілісність нашої держави. 

Наші захисники сьогодні як ніколи потребують уваги і розуміння від своїх співвітчизників, у тому числі і від дітей та молоді.

Яскравий приклад добра і небайдужості показали учні Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, де постійно проводяться акції на підтримку бійців зони АТО,під час яких було зібрано кошти, продукти харчування, листівки та обереги, виготовлені власноруч учнями. Все це було доставлено волонтерами бійцям АТО.

25 вересня 2015 року в школу завітав командир взводу лейтенант Дудка Олексій, який від імені своїх бійців передав учням слова подяки за допомогу та підтримку:

Дорогі діти та шановні вчителі Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2!

У цей важкий  для нас усіх час ми щиро вдячні Вам за вашу турботу, тепло  та ласку. Ваші малюнки, вірші, щирі слова, ваша увага допомагають нам у скрутну  хвилину. Ваша підтримка надає нам сили.

         Ми, бійці АТО, розуміємо, що у лиху для нас усіх годину, ми виборюємо нашу єдність, нашу справжню незалежність, наше майбутнє. Сподіваємося, що вся Україна зробить усе можливе, щоб перемогти.

         Любі дітки та вчителі! Бажаємо вам щастя, міцного здоров’я вам і вашим батькам та великого життєвого успіху.

         Дітки, шануйте ваших батьків та вчителів, бо вони роблять усе, щоб ви з упевненістю дивилися у своє майбутнє, бо ви і є наше майбуття та надія. Дивлячись на вас, ми віримо, що будуть в Україні кращі часи. Дуже вдячні вам за те, що ви нас не забуваєте.

З повагою, любов’ю  та вдячністю бійці 93 окремої мобільної бригади.

Слава Україні!!!

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас