Квест "Ми за здоров’я". ПЕРЕМОГА!

Кожна нормальна людина бажає жити довго й щасливо. Але що ми робимо для цього? Особливо гостро у сучасному житті постало питання здоров’я молодого покоління. Незадовільний стан здоров’я молоді обумовлений падінням суспільної моралі, значним соціальним розшаруванням населення, складною криміногенною ситуацією, раннім початком статевого життя, негативним впливом засобів масової інформації. Тому проблеми здоров’я і здорового способу життя учнівської молоді та умови їх оптимізації стали предметом дослідження медиків, психологів, педагогів. Велика увага приділяється цьому питанню і у Броварах.

Міський відділ освіти та позашкільний центр «Камелія» використовують усі можливі засоби для популяризації здорового способу життя. Уже традиційним став КВЕСТ «За здоровий спосіб життя» (перебіг по станціям), в якому прийняли участь 11 команд шкіл міста. Знову школа №9 люб’язно відкрила свої двері для учасників КВЕСТУ, а саме брали участь учні 7-х класів.Участь взяли 10 команд загальноосвітніх шкіл учнів 7-х класів.

Склад команди:

Присяжнюк Денис 7-б;

Карпінська Софія 7-б;

Карпенко Катерина 7-б;

Юхимчук Назар 7-а;

Левковець Вікторія 7-а.

Змагання було напруженим, кожна команда отримала маршрутний лист до станцій: ерудит, спортивна, кросворд, шифр, вітаміни, реклама, народні символи, прислів’я та приказки, лікарські рослини. Броварське дитяче телебачення брали інтерв’ю у гравців. Кожна команда активно зі своїм гаслом приступила до змагань. Перебування на кожній станції 5 хвилин. Учні реагували злагоджено, старались по можливості швидко відповідати на поставленні перед ними завдання.

Команда нашої школи «Живчики» достойно представила нашу школу, показавши гарні знанні, швидкість і один з найкращих результатів. І ось, гру закінчено, слово надано голові журі Мартенко О.О., яка привітала учасників команд і глядачів, та провела нагородження, за яким команда нашої школи «Живчики» зайняла І місце.

Вітаємо юних учасників!

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас