Революція Гідності

Революція Гідності не лишила байдужим жодного свідомого українця. Когось змусила за півроку постаршати, комусь за одну ніч побілила скроні, інші ж пригадали юні літа і Помаранчеву Революцію. На невеличкій площі у серці Києва сконцентрувалася душа великого українського народу, нескореного і непереможного. Цими днями уся країна згадує про ті натхненні і трагічні дні, волонтерів, Небесну Сотню, «легітимну» владу і, звісно, про справжніх живих героїв, що, долаючи біль і страх, боролися, загоювали рани і знову поверталися до палаючих барикад.

Так, 18 листопада в школі вчителем історії Петровською О.М. та учнями 9-А, 6-Г класів був проведений виховний захід «Революція гідності» для учнів 9-х класів.

Мета: Виховувати в учнів патріотичні почуття, шанобливе ставлення до загиблих героїв під час «революції гідності», усвідомлення духовної єдності населення всіх регіонів України, виховання людяності, гідності, справедливості, толерантності схильності до самопожертви; формування в учнів активної життєвої позиції, громадянського самовизначення, прагнення до самореалізації в Україні, розвивати почуття гордості за Україну, її історію та видатних людей.

Розпочався захід з виконання всіма учнями Гімну України. Зі сцени звучали патріотичні слова про Україну, народ, козацтво, УПА, майдан, «Небесну сотню».   Демонструвалися документальні та художні матеріали. Учні вигукували патріотичні гасла та розвернули святиню нашої Батьківщини – прапор України. Захід пройшов на високому рівні. Слава Україні!

 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас