Агітбригада «Разом до здорового майбуття»

Мета заходу: формування фізично і морально здорових, сильних, всебічно розвинених підлітків, спонукання молоді до активного способу життя, пропаганда здорового способу життя без шкідливих звичок.

      03 грудня в Броварській ЗОШ I-III ступенів №2 педагогом-організатором Сердюк А.Ю. був проведений  захід до здорового способу життя «Разом до здорового майбуття» для 8-х класів.

        Була сформована учнями 9-А класу агітбригада, яка пропагувала здоровий спосіб життя, а саме: правильний розпорядок дня, раціональне здорове харчування, спорт, особиста гігієна, особлива увага була приділена шкідливим звичкам: тютюнопалінню, алкоголізму, наркоманії (поняття, факти, шкідливий вплив на організм людини, наслідки). Захід супроводжувався мультимедіа (презентації, відеоролики), що дало змогу учням краще сприйняти та засвоїти інформацію.

        Агітбригада розіграла сценки, щоб показати, на прикладі, які можуть настати наслідки при вживанні алкоголю, наркотичних речовин та при курінні. Головним завданням заходу було донесення агітбригадою до свідомості підлітків, що здоров'я – цінність нашого життя і в наш час бути здоровим – престижно! 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас