60-річчя відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України

19 листопада в Інституті педагогіки НАПН України відбулося урочисте зібрання, присвячене 60-річчю відділу початкової освіти, на яке були запрошені директор школи Мельник О.М. та заступник директора з методичної роботи Новічкова С.А.. Адже з 2002 року наша школа є експериментальним закладом НАПН України і саме тоді почали співпрацювати з лабораторією початкової освіти.

     

Семінари, конференції, круглі столи в школі завжди проходять за участю науковців, де аналізується навчально-виховний процес, розвиток науково-методичних ідей у сучасній теорії і практиці початкового навчання. Обговорюємо актуальні питання підготовки та проведення уроків в початкових класах, зокрема розглядали хід упровадження компетентнісного підходу в навчанні, яке спирається на традиції вітчизняної науки.

     Експеримент у школі став джерелом нових ідей для вирішення тих завдань, які ми плануємо.

     Провідні вчені лабораторії початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України здійснюють багаторічний науково-методичний патронаж над нашим навчальним закладом. Так, академіки О.Я.Савченко , О.В.Сухомлинська, М.С.Вашуленко були і є нашими порадниками і консультантами, які сприяють зростанню професіоналізму педагогів. Вчаться наші учителі і у співробітників лабораторії початкового навчання, які є також частими гостями нашої школи. Формування досвіду читацької діяльності, консультації та поради з української мови отримують у В.О.Мартиненко, провідного наукового співробітника, кандидата педагогічних наук, К.І.Пономарьової, провідного наукового співробітника, кандидата педагогічних наук, О.Ю.Прищепи, старшого наукового співробітника, кандидата педагогічних наук. Наукові співробітники Н.П.Листопад та О.В.Вашуленко надають мудрі поради, вчать правильно моделювати уроки та формувати в учнів обчислювальні компетентності.

     Сподіваємося і надалі на плідну співпрацю.

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас