Школа молодого вчителя

15 грудня в Броварській ЗОШ №2 відбувся семінар-практикум «Школа молодого вчителя». На семінарі були присутні методист НМЦ Ярмоленко Л.М. та молоді вчителі шкіл міста.

Розпочала семінар Ярмоленко Л.М. розповіддю про співпрацю педагогічного колективу школи з науковцями Інституту педагогіки НАПНУ та про досягнення вчителів у дослідно-експериментальній роботі за темою «Розвиток творчих здібностей молодших школярів за літературною спадщиною В.О.Сухомлинського»

У ході семінару молоді вчителі відвідали уроки у досвідчених колег: урок літературного читання в 4-А класі з теми «Будь природі другом. Григір Тютюнник «Ласочка», вчитель-методист Горбунова Л.В.; уроки природознавства в 3-Г класі з теми «ґрунт – важливе тіло природи. Практичне заняття. Виявлення складу ґрунту» , старший вчитель Тарнавич Т.В. та в 4-В класі з теми «Рослинний і тваринний світ Африки», вчитель вищої категорії Михайлова Л.М.

По завершенню усі присутні зібралися на круглий стіл для обміну думками. Ярмоленко Л.М. відзначила високий професійний рівень вчителів, їхню ґрунтовну підготовку до уроків, майстерне використання різноманітних методів і форм роботи.

Молоді педагоги подякували досвідченим колегам за уроки педагогічної майстерності, за можливість вдосконалювати педагогічні навички в організації навчальної діяльності учнів на уроці під час проведення дослідів, у застосуванні інтерактивних форм роботи та використання мультимедійних технологій.

 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас