Новорічні святкові заходи для учнів та батьків

В Броварській ЗОШ І – ІІІ ступенів були організовані новорічні святкові заходи для учнів та батьків  школи, які  принесли новорічне диво в життя всіх учасників.

Для учнів початкової школи була показана казка «Лісова братва». Неповторні новорічні костюми, артистизм учасників та дитяча зацікавленість зробила дійство новорічною казкою на якій вручив подарунки сам Дід Мороз з Снігурочкою.

    Для 6-7 класів було показано п’єсу «За двома зайцями» на сучасний лад. Відбулися виступи класних колективів 6 – 7 класів, які вразили змістовними міні-виставами та яскравими новорічними костюмами.

Для 8-х та 9-11-х класів було організовано «Новорічний КВК».

 

23 грудня  пройшов  «Новорічний КВК» для 8-х класів.  Дві команди «Санта Казуси» (8-Б, 8-Г класи) і «Шалені Олені» (8-А, 8-В класи) пройшли такі конкурси:1. Візитка на тему «Новий рік до нас мчить».2.Питання від Діда Мороза; 3-4: Експромт:»Танцювальний», «Цікаві запитання»; 5. Домашнє завдання на тему:»Тільки ялинки не люблять новий рік». До складу журі входили: Шумбар О.О., Петрова Я.О.; капітани команд «Джентельмени новорічного дива»- ОвакянКаріне та «Голубий вогник»- Бардовський Богдан. Лічильну комісію представляли Ваховська В.А. та Репрінцева О.Л. Перемогу отримала команда «Санта Казуси». Вітаємо!

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас