Вечір зустрічі випускників - 2016

 6-го лютого у Броварській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 пройшов вечір зустрічі випускників. Школа гостинно зустрічала випускників, які закінчили школу 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50 років тому. Приємно, що більшість із них змогли потрапити на цю зустріч.

Сьогоднішні учні радісно та гостинно зустрічали своїх попередників та вітали їх своїми виступами. Як приємно, вже за традицією, було почути у виконанні майбутніх випускників пісню «Вечер школьных друзей». Учасники танцювального колективу «Вікторія» під керівництвом Алли Третяк показали танець  «Милі подружки», щоб нагадати випускникам про їхнє дитинство, яке, здається, минуло зовсім недавно. Пугач Юрій та Овакян Каріне  подарували їм пісню про шкільне життя. Але наших дорогих гостей ми зачарували не лише щирими, душевними піснями, а й жартівливими сценками, які підготували учні 8-Б; 9-А; 10-А; 11-А та 11-Б класів. Веселощі, гарний настрій та вражаючу хвилю позитиву – ось що відчули усі запрошені. І ту доброзичливу енергію, яку дарували випускникам всі учасники свята, підтримували ведучі вечора – Лозовська Вікторія  та Пугач Юрій. 

       Неможливо не відзначити, що виступи класних керівників, які були присутні на цьому святі, були надзвичайно щирими та душевними. Ми дізналися багато кумедних історій зі шкільного життя деяких випускників. Поринули у атмосферу, коли ще за партами сиділи вже такі дорослі діти.

          Безумовно, однокласники сумували один за одним і дуже раді були зустрітись знову. Тож, одразу після закінчення святкової частини вечора, вони попрямували до своїх класів, щоб усім разом зі своїми вчителями поринути у чарівний світ дитинства і юності, пригадати те, що забулося, те, що пам’ятають і досі.

      Будемо сподіватися, що вечір зустрічі сподобався нашим випускникам і він запам’ятається їм надовго.

 

 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас