Міський семінар-практикум «Патріотичне виховання як важлива складова змісту навчально-виховного процесу»

«Без будь-кого з нас Батьківщина може обійтися,

Але будь-хто з нас без Батьківщини-ніщо.»

                                           Василь Сухомлинський

18 лютого 2016 року на базі Броварської загальноосвітньої школи І -ІІІ ст№2 відбувся міський семінар-практикум для заступників директорів, що координують питання виховної роботи та педагогів-організаторів на тему: «Патріотичне виховання як важлива складова змісту навчально-виховного процесу». В роботі семінару-практикуму взяли участь депутати Броварської міської ради: Голова гуманітарної комісії – Єльський Сергій Костянтинович; завідуюча д/с «Ялинка» ім. В.Сухомлинського та Всеукраїнським центром із розповсюдження та впровадження ідей В.О.Сухомлинського Тоцька Тетяна Миколаївна; Батюк Сергій Іванович; заступник голови Ради старійшин при міському голові, Радник міського голови - Олексій Олексійович Пархоменко; капелан, учасник АТО - Вшивкін Володимир В’ячеславович; завідуюча науково-методичним центром управління освіти - 

Мартенко Олена Олексіївна; методист управління освіти і науки, куратор закладу - Ярич Людмила Петрівна; методист науково-методичного центру - Пасічна Тетяна Федорівна; Голова асоціації батьків міста Бровари Романенко Ігор Юрійович; заступники директорів з навчально-виховної роботи; педагоги-організатори, які працюють в школах міста; батьки; вчителі та учні нашої школи. 

Програма семінару включала наступні питання: формування системи патріотичного виховання учнівської молоді в умовах сучасної школи (виступ Кузьменко І.В., заступника директора з навчально-виховної роботи Броварської ЗОШ І-ІІІ ст.№2); народні обряди та свята – витоки національних духовних цінностей та використання їх в патріотичному вихованні учнів школи» (виступ Фісак О.Т. педагога-організатора Броварської ЗОШ І-ІІІ ст.№2); літературно-музична композиція «Небесна Сотня: зима, що нас змінила…», присвячена Дню Героїв Небесної Сотні за участю учнів 11-А, Б класів.

Директор школи Мельник Оксана Миколаївна привітала учасників семінару, наголосила, що питання патріотичного вихованняособливо актуалізувалося сьогодні, після подій на Майдані, анексії Криму, збройного конфлікту в східних регіонах нашої держави.Відтак, постала проблема осмислити питання патріотизму в умовах сучасних зламів, викликів і трансформацій.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Кузьменко Інна Василівна в своїй доповіді наголосила, що в умовах становлення української держави патріотичному вихованню належить пріоритетна роль. Зважаючи на Концепцію національно-патріотичного виховання молоді, головною метою для педагогічного колективу школи №2 є формування в учнях розуміння свого місця у світі та патріотичного самовизначення. Протягом багатьох років школа вибудовувала традиції гідності шкільної родини: розмовляти українською мовою, всі заходи проводити з національною символікою, носити вишиванку-елемент святкового одягу учня й учителя, знати історію свого народу, своєї рідної школи, пишатися іменем Кобзаря та бути гідним звання учня школи №2.

«Патріотизм в розумінні вчителів та учнів школи – це відчуття того, що в моєму класі, моїй школі, моїй країні все мене стосується, все залежить від мене. Педагогічний, учнівський та батьківський колективи переповнює гордість за наш заклад, за нашу шкільну родину. Ми любимо свою школу, своє місто і всю Україну!» Педагог-організатор Фісак Оксана Тимофіївна в своїй доповіді показала як школа працює за напрямком «Народні обряди та свята – витоки національних духовних цінностей та використання їх в патріотичному вихованні учнів школи».Адже наша держава з давніх-давен славиться вільними і мужніми, працьовитими і добрими, сильними і самостійними українцями, які шанують традиції, звичаї та обряди.

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас