Гурткова робота

Система гурткової роботи школи спрямована на розвиток творчості учнів, їх здібностей, талантів, формування естетичного смаку, здорового способу життя, на задоволення потреб учнів щодо реалізації їх особистості. Система гурткової роботи динамічна – деякі гуртки працюють багато років, а деякі – рік – два. Це залежить від бажань і потреб учнів. В школі існує 22 гуртка.

Секція АТЛЕТИКА

Керівник

Кащеєв В.М.

 

Сучасні танці „Вікторія”

Керівник

 Трет’як А.П.

 

Театральний гурток

Керівник

 Володько І.О.

«

Рукоділля та цікаве дозвілля

Керівник

Антошевська Є.О.

 

Баскетбол

Керівник

В’юн С.В.

Керівник гуртка (секції) Назва гуртка (секції), час та місце проведенн
1 Володько Г.О.

Російська мова (5-А),

середа 6 урок, каб. 203

2 Ємельянова Н.М.

Подорож у світ економіки (5-А),

вівторок 7 урок, каб. 204

3 Фісак О.Т.

Українознавство (5-А),

четвер 7 урок, каб. 305

4 Семеник О.М.

Українська мова (5-В),

четвер 6  урок, каб. 213

5 Гуназа Л.М.

Логіка (6-А),

четвер 1 урок, каб. 105

6 Володько Г.О.

Російська мова (5-Г),

вівторок 4 урок, каб. 301

7 Володько Г.О.

Російська мова (6-А),

п'ятниця 6 урок, каб. 203

8 Ємельянов Н.М.

Подорож у світ економіки (6-А),

вівторок 5 урок, каб. 105

9 Володько Г.О.

Російська мова (7-А),

середа 4 урок, каб. 203

10 Накалюжна А.Д.

Українська мова (7-А),

понеділок 7 урок, каб. 301

11 Рилова Т.О.

Російська мова (7-В),

вівторок 7 урок, каб. 106

12 Володько Г.О.

Російська мова (7-Г),

вівторок 5 урок, каб. 203

13 Володько Г.О.

Російська мова (8-А),

четвер 7 урок, каб. 203

14 Петрова Я.О.

Російська мова (8-А),

вівторок 8 урок, каб. 104

15 Симич Л.С.

Українська мова (8-А),

вівторок 8 урок, каб. 301

16 Гранат І.М.

Математика (8-В),

вівторок 8 урок, каб.205

17 Шинкарюк О.М.

Основи психології (8-А),

понеділок 8 урок , каб. 1

18 Марченко Ж.В.

Екодемія (9-Б),

п'ятниця 6 урок, каб. 305

19 Лабенська Н.Ф.

Фізика (9),

вівторок 8 урок, каб. 202

20 Володько Г.О.

Російська мова (8-В),

середа 2 урок, каб. 203

21 Кочубей М.В.

Німецька мова (10-А),

четвер 8 урок, каб. 101

 

22 Петровська О.М.

Історія Голокосту (10-А),

п'ятниця 8 урок, каб. 103

23 Кузьменко І.В.

Права людини (10-А),

п'ятниця 3 урок, каб. 305

24 Воробйова Н.А.

Фізика (10-А),

четвер 8 урок, каб. 302

25 Петровська О.М.

Історія Голокосту (10-Б),

п'ятниця 7 урок, каб. 102

26 Кузьменко І.В.

Права людини (10-Б),

п'ятниця 4 урок, каб. 305

27 Семенець І.О.

Креслення (4-Б),

четвер 7 урок, каб. 102

28 Кучубей М.В.

Німецька мова (11),

вівторок 8 урок, каб. 101

29 Мельник О.О.

Математика (11-А)

п'ятниця 7 урок, каб. 208

     

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас