Тиждень іноземних мов

У сучасному світі іноземна мова займає вагоме місце в житті людей. Ще зовсім недавно це  було просто поняття та шкільний предмет, а зараз  - це спосіб та можливість міжнародного спілкування. Кожна доросла людина мріє опанувати іноземну мову  хоча б на розмовному рівні, а дітей починають навчати ще з молодшого віку. Що ж нам дає знання іноземних мов?  Володіючи ними, ми можемо розмовляти з цікавими людьми на різні теми,  заводити корисні знайомства і знаходити нових друзів серед іноземців. Отже, про роль іноземних мов у світі можна говорити нескінченно. Безсумнівним є той факт, що вони є важливою складовою  життя сучасної людини.

З  15 по 22 лютого в нашій школі пройшов тиждень педагогічної майстерності вчителів іноземної мови.

Учні та вчителі нашої школи готуючись до тижня підготували яскраві та змістовні стіннівки англійською та німецькою мовами присвячені Дню Закоханих – 14 лютого.

У рамках тижня вчителями іноземних мов було організовано і проведено різноманітні заходи: урок-змагання  в 3-Б класі «The world of animals» (Шматко І.П.), урок-змагання з німецької мови «Deutsch ist klasse» в 5-А класі (Кобза О.М., Петрова Я.О.), урок-екскурсія до Великої Британії «Great Britain is really great» в 10-А класі (Левковець О. М.), урок –гра «We love English» в 5-А класі (Музика О.В.), ярмарок знань «The right food for the right mood» в 9-А класі (Кривонос В. В.) та урок-гра «Let’s prepare to the Birthday’s party» в 4-Б класі (Кирпа Л.Ю.)

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас