Використання хмарних технологій у викладанні математики та інформатики

17 березня 2016 року в Броварській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся міський семінар «Використання хмарних технологій у викладанні математики та інформатики», на якому було продемонстровано використання онлайнових ресурсів LearningApps, ClassFlow, Tagul, Loupe. 
Семінар відкрила директор школи Оксана Миколаївна Мельник. Вона виступила з вітальним словом до всіх учасників семінару.
Приказчик Віра Борисівна, завідуюча кафедрою математики Броварської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, розповіла про актуальність використання хмарних сервісів в освіті.
У семінарі було представлено два фрагменти уроків з використанням сервісів LearningApps та ClassFlow, а також виховний захід «Жінки і математика». 
З доповіддю на тему «Використання онлайнових ресурсів для організації навчання» виступила вчитель інформатики Гуназа Леся Миколаївна.
Фрагмент уроку в 6 класі з теми «Розв’язування вправ з раціональними числами» з використанням інтернет-сервісу LearningApps для мультимедійних дидактичних вправ показала вчитель математики Ємельянова Наталія Миколаївна. 
Доповідь на тему «Проведення онлайн-тестування з використанням інтернет-сервісу ClassFlow» презентувала вчитель математики Гранат Ірина Миколаївна.
Вчитель математики Кравчук Наталія Віталіївна показала фрагмент уроку в 11 класі з використанням сервісу ClassFlow з теми «Комбінація геометричних тіл».
Виховний захід на тему «Жінки і математика» представила вчитель математики Гранат Ірина Миколаївна.
Гостей вразила чітка організація семінару, щирість господарів, дух взаємопідтримки, що панують у нашому закладі. 
Живушко Наталія Василівна, методист науково-методичного центру Управління освіти і науки Броварської міської ради, висловила подяку організаторам семінару, підвела підсумки цієї зустрічі та висвітлила наступні цілі і орієнтири.

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас