Участь у тренінзі з метою підвищення обізнаності про проблему толерантності в школах

З 14 березня по 17 березня 2016 року класний керівник Петрова Яна Олександрівна та шкільний психолог нашої школи Шинкарюк Олена Миколаївна навчалися на чотириденному тренінгу з метою підвищення обізнаності про проблему толерантності в школах. З вітальними словами до учасників проекту звернулися Осадчий Іван Григорович, ректор академії, доктор педагогічних наук, Бендерець Наталія Миколаївна, перший проректор академії, кандидат педагогічних наук, Наталія Бикова, регіональний менеджер Корпусу Миру США в Україні, Нетелі Ханлет, волонтер Корпусу Миру США в Україні та Крупа Альона Валеріївна, завідувач відділу міжнародних освітніх програм.
Тренінги проводили 5 підготовлених тренерів, які є співробітниками академії: Панченко Тетяна Леонідівна, завідувач відділу практичної психології і соціальної роботи, кандидат психологічних наук; Вихрестенко Жанна Володимирівна, завідувач лабораторії сімейної освіти;  Добиш Юлія Юріївна, методист відділу міжнародних освітніх програм; Багдасарова Людмила Віталіївна, завідувач лабораторії соціального супроводу сім`ї; Рибитва Галина Володимирівна, завідувач відділу роботи з обдарованими дітьми. Із педагогами також працювали тренери Корпусу Миру – Микола Винницький та Юлія Винницька.
Метою проекту є просування концепції толерантності до людей з особливими потребами, вимушеними переселенцями та осіб з різних етнічних груп у закладах освіти Київщини.
Навчання проходило у творчій, дружній атмосфері. У процесі навчання педагогам було представлено сучасні методичні ресурси для роботи зі школярами та дорослими. Учасники навчання стали тренерами у своїх школах, громадах, освітніх округах та ділитимуться досвідом на місцевому рівні. Через дискусії, презентації, проекти та діалоги педагоги застосовуватимуть на практиці нові техніки та методики, які допоможуть учням формувати повагу до людей різних етнічних походжень, до осіб з особливими потребами та розуміння до людей, які є вимушеними переселенцями з Криму та сходу України. Такі заходи допоможуть учням у подальшому досягнути емпатії та гармонії з іншими людьми.
Академія вже надає постійну консультативну та методичну підтримку персоналу навчальних закладів щодо проведення локальних навчальних занять.
У проекті «Розвиток толерантності у закладах освіти Київської області» беруть участь педагоги із 11 районів (Білоцерківський, Богуславський, Бориспільський, Броварський, Васильківський, Володарський, Обухівський, Переяслав-Хмельницький, Сквирський, Ставищенський, Фастівський) та 2 міст (м.Біла Церква та м.Бровари) Київської області.
Учасники тренінгу отримали сертифікати.

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас