Вибори 2016

Кандидат №1

Охріменко Анастасія

Клас: 9-А

Дата народження: 16.11.2000р.

Захоплення: Малює, співає, грає на гітарі, пише вірші та прозу.

Досягнення: В 1 класі – займалася в хореографічному колективі «Вікторія», в 7 класі – відвідувала вокально-естрадний колектив «Успіх», в 9 класі – стала головою комітету освіти та науки, здобула перемогу у міському конкурсі «Стріли Амура».

Передвиборча програма:

  • Запрошувати спеціалістів різних професій для бесіди з учнями з приводу вибору ними майбутніх професій.
  •  Для кожного класу школи вибрати підшефний клас початкової школи.
  • Організовувати більше виховних годин на суспільно-важливі теми для розвитку учнів.
  • Зберегти найкращі традиції школи.
  • Організовувати нові розважальні конкурси, КВК, тематичні вечори.
  • Примножити традиції відзначення свят ( «Свята народів світу» - Хелоуін та інші). 
  • Урізноманітнити спортивні змагання.
  •  Буду прислухатися до думок школярів, вчителів та адміністрації школи, до їх побажань та ідей.
  • Щорічний конкурс "Найкращий фотограф" на певну тематику.

Кандидат №2

Повідзіон Олександр

Клас: 9-А

Дата народження: 27.11.2000р.

Захоплення: Малює, танцює, співає,вивчає іноземні мови.

Досягнення: В 1 класі – займався в хореографічному колективі «Вікторія», в 2 класі – почав наполегливо вивчати англійську  мову, в 9 класі – став заступником голови комітету спорту та охорони здоров'я. Приймає участь в олімпіадах з математики (в 2014 році зайняв 3 місце у III обласному етапі з математики), англійської мови, німецької мови, історії, хімії, фізики та інших предметів, де отримав гарні результати.

Передвиборча програма:

  • Впровадити щорічний турнір з футболу і волейболу між класами.
  • Встановити скриньку скарг та пропозицій.
  • Збільшити кількість днів учнівського самоврядування.
  • Розробити і втілити більше загальношкільних заходів.
  • Створити на сайті школи рейтинг вчителів.
  • Заохочувати учнів молодших класів приймати участь в заходах школи.
  • Кожного тижня, методом жеребкування, буде обиратися клас, відповідальний за проведення розважальних ігор та конкурсів для учнів молодших класів на великій перерві.
  • Провести конкурс фотографів «Герой дня».
  • Проведення танцювальних, музикальних і творчих вечорів  на свята.
  • Вільний доступ до Wi-Fi на перервах.
  • Музика на кожній перерві. Обов`язкове оновлення плей-листа радіо з врахуванням сучасних тенденцій.

Кандидат №3

Грінченко Кіріл

Клас: 8-Г

Дата народження: 25.05.2002р.

Захоплення: Малює, співає, грає на гітарі, захоплюється «BEAT

 BOX-ом».

Досягнення: З 1-4 клас займався малюванням, змалечку займається співами, виступає на різних концертах, 8 років займається грою на гітарі, з 5-го класу самостійно влаштовував невеличкі концерти в класі.

Передвиборча програма:

  • Озеленення шкільної території та класів.
  • Заохочувати дітей до виступів у школі.
  • Проводити конкурси у школі (наприклад, кращі малюнки року, краща підготовка до ярмарки).
  • Організувати  ШОУ  "Голос Школи".
  • Організувати щорічну конкурсно-розважальну програму для учнів 5-11 класів «Школа Має Талант», що дає змогу учням продемонструвати та розкрити свої таланти.
  • Проводити дискотеки в різних стилях (наприклад, дискотека в стилі ретро, карнавальна, в стилі рок-н-ролл).
  • Обрати Dj школи за голосуванням учнів.
  • Створити шкільну музичну групу.
  • Кожного місяця учнівським самоврядуванням проводити інформаційні хвилинки для учнів 3-4 класів щодо роз'яснення: що таке учнівське самоврядування, його структура, мета, завдання та функції, заохочення дітей приймати активну участь в житті школи.
  • Щотижня проводити різні майстер-класи учнівським самоврядуванням для бажаючих.

Кандидат №4

Гуназа Володимир

Клас: 8-Б

Дата народження: 28.07.2002р.

Захоплення: Карате, грає на фортепіано, полюбляє подорожувати.

Досягнення: З 4-х років займається карате, у 2008 році – вступив до музичної школи (клас фортепіано), яку закінчує наступного року

Передвиборча програма:

  • Організація відкритої Wi-Fi-зони для учнів школи.
  • Радіотрансляція на великій перерві музичних композицій та вітань по заявкам учнів.
  • Організація тематичних вечірок у школі (Halloween, Новий рік та ін.).
  • Запровадження скриньки побажань та зауважень до роботи учнівського самоврядування.
  • Розміщення шкільної газети на сайті школи.
  • Дні учнівського самоврядування кожного місяця.
  • Вільний дрескод по п'ятницям.
  • Збереження та примноження традицій нашої школи.

 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас