Акція «Милосердя»

Якщо задуматися, то слово «милосердя» складається з двох окремих слів – «милість» і «серце», тобто милосердя – це прагнення «зробити милість серцю». Як просто звучить це словосполучення і як складно зробити це в реальному житті. Звичайно ж, не всім, але багатьом. Адже наскільки легше жити, не вникаючи в проблеми інших людей або неприємності, які трапилися з вашим другом або родичем. Але ж часом для того, щоб людині допомогти, досить його вислухати і сказати добре слово. Здавалося б, дрібниця, але іноді добре слово рятує людину від найстрашніших, необдуманих вчинків. У реальному житті, нажаль, нема кому пояснити, що треба забути про свою гординю, егоїзм, злість та допомогти тому, хто потребує. Світ тримається не на грошах, прибутках, машинах чи іграшках. Світ тримається на милосерді й доброті. Бо саме вони приносять спокій у серце.

Так, в Броварській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2,   14  і 21 квітня відбулися благодійні ярмарки   під гаслом «Купуй українське». Акцент ярмаркування - благодійні справи, зроблені власними руками.

Кожен клас представляв свій стіл з різноманітними стравами. Учні продавали свої кулінарні «шедеври», виготовлені власноруч та з допомогою батьків.

Так,  на кошти від першої ярмарки була  надана благодійна допомога сім’ям:  учня  8-г класу Авраменко Даніїла (продукти, ліки),  учениці  6-в класу Микитчик Анни (ортопедичний рюкзак), учня  7-г класу Соловей Олега (продукти, рюкзак), учениці  7-а класу Старченко Анастасії (продукти, ортопедичний рюкзак).

Кошти від другої ярмарки були направлені на лікування учня 9-Б класу Терещенка Олександра, який знаходився в реанімаційному відділені опікового центру м.Києва.  Пам'ять про добрі справи учнів та батьків школи № 2 назавжди залишаться в серцях  тих, кому була надана допомога.

 

 

 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас