Свято Першого дзвоника

1 вересня 2016 року Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 гостинно зустрічала учнів, учителів, батьків і гостів. Сьогодні свято Першого дзвоника. Турботливі матусі, схвильовані одинадцятикласники, здивовані першокласники – це головні винуватці свята. Навколо – сміх, гамір, вітання, радісні потиски рук. А над усім лунає з гучномовців пісня «Моя Україна», яка підносить настрій, бадьорить, вселяє надію. І ось залунали фанфари, які віщували про початок свята. А перші слова ведучих Кузьменко Вікторії та Гунази Володимира, учнів 9-Б класу, дають зрозуміти, що для кожного з нас – це свято зустрічі зі школою, своїми вчителями та однокласниками. Але є учні, для яких цей день не просто свято, а свято величне.

Звичайно, для тих, хто переступає поріг нашої школи вперше. Ось під звуки  ритмічної музики та з батьківського благословення на лінійці з’являються першокласники. Школа радо приймає першокласників до своєї дружної родини. Свято Першого дзвоника оголошується відкритим. Під звуки Державного Гімну України учениця 9-А класу Тащева Єлизавета та учень 9-Б класу Ковальов Роман підняли Державний Прапор України, і він замайорів своїми блакитно-жовтими кольорами над нашою дружною шкільною родиною. Тепло вітає присутніх з початком нового навчального року директор школи  Кащеєв Валерій Миколайович, який зичить учням відмінних оцінок, вчителям – натхнення, батькам – відповідальності. Також на святі були присутні гості: Пархоменко Олексій Олексійович, радник міського голови, заступник голови ради старійшин при міському голові; Зінченко Микола Андрійович, депутат Броварської міської ради, директор ПП «Маяк», який подарував школі комп’ютер.

Першокласники впевнено і виразно заявили про своє влиття у дружну шкільну сім’ю. І ось настала хвилина, заради якої було стільки тривог і метушні. З легкого поштовху рук найменших учнів нашої школи, першокласників, дзвоник сповістив усім про початок нового шкільного року. Цей малиновий дзвін однаково хвилював і бентежив серця і майбутніх випускників, і тих, хто вперше переступив поріг ошатної і рідної школи. Коли урочиста лінійка, присвячена святу Першого дзвоника, була оголошена закритою, усі учні нашої рідної школи, під керівництвом своїх класних мам,  пішли на свій перший у цьому навчальному році урок. У добру путь! Хай вам щастить у Країні знань!

 

 

 

slide: 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас