Засідання методичного об’єднання класних керівників та класоводів

26 жовтня 2016 р. в Броварській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 відбулося засідання методоб’єднання класних керівників та класоводів.  Голова методоб’єднання Марченко Ж.В. оголосила план роботи методоб’єднання.

Першими виступали педагоги-організатори Фісак О.Т. та Москаленко І.С.  які звітували про  виховні заходи і акції, що  пройшли у школі за вересень – жовтень  та роботу учнівського самоврядування «Бумеранг».

Наступним був виступ соціального педагога Загоруйко Н.М. в якому було висвітлено роль класного керівника у становленні позитивного мікроклімату в учнівському  колективі. Наталія Михайлівна надала рекомендації  та поради класним керівниками та класоводам щодо  поліпшення психологічного клімату у дитячому колективі.

Практичний психолог школи Шинкарюк О.М. розказала про запобігання емоційного вигорання педагогів та провела декілька релаксаційних вправ на поліпшення психоемоційного стану.

Голова методоб’єднання Марченко Ж.В.  у своєму виступі  «Використання інтерактивних методів у виховному процесі для формування  здорової атмосфери спілкування  учнів у класі» звернулася до спадщини В.О.Сухомлинського щодо порад  класним керівникам та класоводам та запропонувала перегляд релаксаційного відеофільму  «Злет душі».

slide: 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас