Інформатика в нашому житті

З 7 по 11 листопада в нашій школі проходив тиждень інформатики на тему «Інформатика в нашому житті». У програмі тижня були заплановані та проведені наступні заходи:

1. Радіолінійка;

 2. Квест «Загублені деталі» (8 класи, вчитель Гуназа Л.М.);

 3. Ділова гра «Компетентність» (9-Б клас, вчитель Гуназа Л.М.);

 4. Інтелектуальна гра «У світі інформації» (6-Г клас, вчитель Ваховська В.А,);

5. Урок «Створення відеокліпу» (8-А клас, вчитель Гуназа Л.М.)

 Протягом тижня учні мали змогу ознайомлюватися з цікавими знахідками та винаходами, новинками в галузі обчислювальної техніки та інформаційних технологій завдяки інформаційним стендам, розміщених у класах інформатики.

Під час проведення запланованих заходів активними виявилися учні всіх класів.

Учні 8х класів взяли участь у цікавому квесті «Загублені деталі». В ході квесту 8-микласники розв’язували головоломки, ребуси, кросворди, кодували та розкодовували інформацію, створювали навчальні презентації. Найкмітливішою виявилася команда 8-В класу, адже вони найшвидше справилися із завданнями.

В ході ділової гри, яка була проведена в 9-Б класі, учні склали цікаві сенкани про інформатику та красиво оформили їх засобами текстового редактори Word.

Для участі в інтелектуальній грі учні 6-Г класу поділилися на дві команди «Байтики» та «Смайлики». Діти давали відповіді на теоретичні запитання та виконували практичні завдання. Гра пройшла в дружелюбній та доброзичливій атмосфері. Всі учасники залишилися задоволені.

На уроці, який був проведений у 8-А класі, учні познайомилися з можливостями програми Кіностудія Windows та отримали навички роботи у даному відеоредакторі. В результаті спільної діяльності учнів та вчителя був створений чудовий відеокліп на пісню Тіни Кароль «Україна – це ти».

Проведення таких заходів під час предметних тижнів розвиває інтерес учнів до вивчення предмету, творчу уяву, художній смак, навички змагання, логічне та просторове мислення, посилює пізнавальну мотивацію, підвищує інтерес до активної творчої та самостійної діяльності, формує навички самостійності.

slide: 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас