Виховний захід «Ми – за щасливе дитинство»

«Кожна дитина має право на увагу, на ласку, на похва​лу»

(Є.Аркін).

До Міжнародного дня прав людини  9 грудня 2016 р. учні 9-Б класу з класним керівником Марченко Ж.В. та педагогом-організатором Фісак О.Т. підготували та показали для учнів 9-их класів виховний захід «Ми – за щасливе дитинство».

Учні 9-б класу,  вивчивши  на уроках правознавства  основні положення Загальної декларації прав людини та Конвенції про права дитини, підготували та провели  для учнів 9-х класів школи навчально-виховний захід  « Ми- за щасливе дитинство».  На початку учні продемонстрували зняті відео про ситуації випадків порушень прав дитини в сім’ї, в школі, на вулиці.  Цікаво були представлені презентації та ролики про історію створення  ООН та прийняття нею документів про права дитини та людини. Учні розіграли ситуації з відомих казок , де є приклади порушень прав дитини. Дуже емоційно та артистично зіграли епізод з казки «Попелюшка», а комітет з прав дитини, який був обраний учнями, визначив, що порушено права Попелюшки на освіту, на дозвілля, на відпочинок, на гідний рівень життя.

           Були запропоновані до розгляду  різні життєві ситуації, в яких порушуються права дитини та шляхи вирішення їх. Діти повторили категорії прав людини та дитини, ще раз перегорнули сторінки  Загальної декларації прав людини та Конвенції про права дитини .

    Учням  було цікаво готуватися до заходу і демонструвати підготовлений матеріал, а глядачам було корисно дізнатися, куди можна звертатись у разі порушень  їх прав.

    Однією з умов демократичного суспільства є толерантне відношення людей один до одного, тому учні всіх закликали бути толерантними.

      Люди всі різні, але всі рівні!

slide: 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас