Тиждень англійської мови

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

     З 12 по 18 грудня 2016 р. В Броварській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 проходив всеукраїнський тиждень англійської мови.  Захід був присвячено офіційному закриттю Року англійської мови в Україні.
        Метою проведення тижня англійської мови є популяризація вивчення англійської мови, удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови. 
        У понеділок, 12 грудня, учні 4-11 класів прийняли активну участь у конкурсі стінгазет «Great Britain is really great». Вчителі: Кочубей М. В. провела урок-вікторину «Do you know English?» в 5-Д класі; Петрова Я.О. в 7-А класі провела урок-гру з використанням мультимедійного проектора «The wizarding world of Harry Potter» та Шматко І. П. - урок-змагання  «Seasons and weather» в 4-В класі . 
        У вівторок, 13 грудня, був проведений урок-вікторина«Happy English» з  учнями 7-Г класу вчителем Гашенко О.В.

        У середу, 14 грудня,  відбувся міський семінар-практикум вчителів англійської мови з теми «Шляхи підвищення мотивації вивчення англійської мови», де були представлені відкриті уроки вчителями Левковець О. М. «Our precious planet» у 6-А та Кривонос В. В. «The right food for the right mood» у 10-А класі. Мета уроків - виховувати та підтримувати у школярів мотивацію до оволодіння іноземною мовою; навчити учнів створювати презентації та проекти та вміти захищати свої роботи перед аудиторією, використовуючи вивчений матеріал ; навчити учнів працювати з додатковою літературою. А учні 5-Б класу разом зі своїм вчителем Кирпою Л. Ю. підготували інсценізацію до казки «Шамаханська царівна». Головною метою проведення такого позакласного заходу було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в  школі, розвиток в учнів навичок слухання та говоріння,зокрема декламування віршів та розучування пісень іноземною мовою, розвиток в учнів інтересу до творчості, логічного мислення та пам'яті.

       У п’ятницю, 16 грудня, вчитель англійської мови Музика О. В. провела урок-змагання в 4-А класі «English is fun».

        Мета тижня  була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання іноземної мови та спробували свої сили на сцені ,  навчалися співпрацювати в командах для досягнення спільної мети.         
        Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!! 

 

slide: 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас