«Герої не вмирають»

«Герої не вмирають» - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні. 20 лютого в Броварській загальноосвітній школі  №2  було проведено низку заходів до Дня героїв Небесної Сотні (виховні години, диктанти «Зима, яка нас змінила», тематична виставка художньої та періодичної літератури «Майдан. Лютий 2014», у холі школи демонструвалися відеоролики тих подій, радіолінійка), який відзначається відповідно до Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» з метою увічнення великої людської, громадянської, національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

6-А клас на чолі з класним керівником Гуназа Л.М. підготували і провели виховний захід для учнів 6-7 класів «Герої не вмирають».

Захід розпочався Гімном України. Зі вступним словом до учнів звернувся директор школи Кащеєв В.М., який закликав пам’ятати про масові акції протесту в Україні, що відбувались протягом листопада 2013 року - лютого 2014 року, та шанувати пам’ять про тих, хто поклав своє життя заради нашої свободи та гідності.

Протягом всього заходу лунали вірші про новітніх Героїв України, демонструвалися відеосюжети. Звертаючись до присутніх учасники заходу, наголосили на важливості подій, які сталися під час Революції Гідності та змінах, що відбулися у кожному з нас, адже прагнення до свободи та зміни в державі неможливі без участі громадян країни. Варто, аби кожен з нас, намагався змінити на краще світ довкола себе завдяки активній громадянській позиції.

Присутні на заході прослухали вірш у виконанні Анастасії Дмитрук «Никогда мы не будем братьями» та, з метою вшанування Героїв Небесної сотні хвилиною мовчання, прозвучала пісня «Пливе кача по Тисині», яка стала тугою, смутком, неофіційним жалобним Гімном України. Під цей пісенний щем, його багатоголосся тисячі українців прощалися із Героями Небесної Сотні, і тепер цей твір веде наш народ шляхами пам’яті. 

Закінчився захід піснею «Воины света», яка супроводжувалася відеорядом, що відображав події на Майдані протягом листопада 2013 року - лютого 2014 року.

Із заключним словом до всіх присутніх звернулася класний керівник 6-А класу Гуназа Л.М. Вона закликала пам’ятати історію сьогодення, проявляти повагу і доброту до учасників Майдану, війни на сході нашої держави заради миру, здійснення дитячих мрій.

 

slide: 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас