Х міжнародний конкурс з українознавства

З 30 березня  по 1 квітня 2017 року у м. Київ відбувся II етап  Х міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.  Київську область на конкурсі представляли лише чотири роботи, однією з яких була робота учениці 9-Б класу Броварської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 Кузьменко Вікторії та її наукового керівника вчителя історії та правознавства Марченко Жанни Володимирівни на тему: «Роки минуть, війни вже не забути ні тим, хто є, ні тим, кому ще бути», присвячена пам’яті загиблих в АТО випускників Броварської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 Дмитра Янченка та Сергія Москаленка. На конкурс з’їхалися учні та їх учителі з усіх куточків України, а також з Казахстану, Придністровської Молдавської республіки, Іспанії.

Протягом березня проходив перший (заочний) етап оцінювання наукових робіт, на який було подано 231 роботу. На другий етап пройшло 94 роботи.

Конкурс розпочався на базі Київського міського будинку вчителя. З вітальним словом перед конкурсантами та їх учителями виступили:     Галайко Б.М. – директор Науково-дослідного інституту українознавства, кандидат історичних наук; Стріха М.В. – заступник Міністра освіти і науки України; Іллєнко А.Ю. – народний депутат України; Малкович І.А. – директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» та інші, також під час покладання квітів до пам’ятника М.Грушевському конкурсантів привітала Міністр освіти та науки Лілія  Гриневич.

У перший день конкурсу учні написали письмову конкурсну роботу з українознавства та виконали тестові завдання, а також відбулися екскурсії до Музею Української революції, музею мистецтв Богдана та Варвари Ханенків, до Володимирського  та  Софійського соборів,  а для педагогів був організований круглий стіл на тему: «Як зберегти українознавче наповнення у реформованій школі».

Наступного дня у Науково-дослідному інституті українознавства відбувся захист  учнями науково-дослідницьких робіт конкурсу в комісіях за класами, також цікаво пройшли зустрічі конкурсантів з ветеранами російсько-української війни, екскурсія по виставці «Биківня – територія пам’яті» та «УПА: історія нескореного».

Кузьменко Вікторія достойно виступила у II етапі  Х міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, (набрала 26 балів із 30), отримавши Грамоту за написання та захист роботи. Вітаємо!!!! Так тримати!!!

 

slide: 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас