Випускний вечір 9-х класів

15 червня 2017 року в школі відбувся випускний вечір 9-х класів, де урочисто випускникам 9-х класів вручили свідоцтва про базову загальну середню освіту. Дівчата  у дуже гарних сукнях, хлопці у святкових костюмах урочисто. Але цей випускний був не звичайним. Учні відчули себе справжніми модниками і модницями, адже побували у Будинку моди. Директор школи Кащеєв Валерій Миколайович привітав усіх присутніх на вечорі і побажав випускникам знайти в своєму житті вірну дорогу і йти до своєї мети, подолавши всі незгоди на своєму шляху.

Привітали своїх вихованців і перші вчительки, пригадали, як колись зовсім маленьких учнів батьки привели у перший клас, як разом долали усі труднощі, а  класні керівники побажали випускникам успіхів, здійснення усіх задумів, щасливої та щедрої долі у житті.

Випускники привітали директора, заступників директора з навчально-виховної роботи,  вчителів, класних керівників віршами, піснями, сценками та нагородили їх сертифікатами, присвоївши кожному звання дизайнера у своїй галузі. Подякували батькам та присвятили їм пісню. На завершення випускники заспівали дружньо та завзято про своє навчання в школі.

slide: 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас