Випускний вечір 11-х класів

Ось нарешті прийшов той довгожданий день, про який мріє кожен школяр — випускний вечір. Це свято повинне запам'ятатися на все життя. У житті кожного учня настає момент розставання зі своїми вчителями. Останній урок в школі, останній дзвінок, і ось довгожданий випускний. Перегортаючи календар, день за днем , випускники з хвилюванням чекають цього довгожданого випускного вечора.

27 червня 2017 року бажаними гостями Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 стали  випускники 11-го класу.

Але спочатку випускники пройшли святкову ходу в центрі міста, потім станцювали флешмоб, а пізніше мер міста Ігор Васильович Сапожко разом з начальником Управління освіти і науки Оксаною Миколаївною Мельник нагородили золотими медалями найкращих учнів міста, також відзначили найактивніших лідерів учнівського самоврядування.

Дівчата у дуже гарних сукнях, хлопці у святкових костюмах урочисто, під бурхливі оплески батьків, гостей зайшли на шкільне подвір’я. Вечір був присвячений врученню Оскарів. Усі присутні відчули себе справжніми зірками Голлівуду.

Директор школи Кащеєв Валерій Миколайович привітав усіх випускників і побажав доброї долі і щасливого майбутнього. Також до слів привітання приєдналися і класні керівники. Ось і довго ждання мить: уже колишні учні отримали атестати.

Слова вдячності звучали і з вуст випускників. Вони звернулися до своїх перших вчителів, які вели їх у країну знань; педагогів, котрі всі ці роки навчали різних премудростей; батьків, які завжди були поруч й підтримували. Це була мить, коли кожен відчув, що недаремно вкладав свою часточку у душі дітей.   

Під час свята колишні школярі, а тепер вже дорослі юнаки та дівчата, мали можливість згадати свої перші дні у школі, наче знову прожити всі ті роки.

Ще для одного покоління випускників розпочалося доросле життя. Попереду – навчання у вузах чи інших закладах. Але у будь-якому випадку бажаємо всім їм успіху, рівної життєвої дороги й обов’язково вдалих злетів.

У добру путь, дорогі випускники-2017.

slide: 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас