Результати громадського обговорення щодо присвоєння Броварській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 імені Василя Олександровича Сухомлинського

Відповідно до Закону України від 24 травня 2012 року №4865-VI «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» із змінами, постанови Кабінету Міністрів України
від 24 жовтня 2012 року №989 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» було проведено громадське обговорення питання щодо присвоєння Броварській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 імені Василя Олександровича Сухомлинського – видатного українського педагога, засновника гуманістичної, новаторської педагогіки, що розглядав проблему виховання всебічного розвитку особистості, публіциста, письменника, автора низки педагогічних праць та сотень віршованих  прозаїчних мініатюр для дітей. Твори В.О. Сухомлинського видані різними мовами народів світу від болгарської до японської, його спадщина розглядається та вивчається в провідних університетах і педагогічних інститутах світу, окремі статті і уривки фундаментальних праць друкуються в педагогічних журналах Польщі та Німеччини, Чехії і Словаччини, Румунії і Австрії, Іспанії та Фінляндії, Китаю та багатьох інших країн.

Організатором проведення громадського обговорення виступила адміністрація школи, яка своїм рішенням визначила термін проведення громадського обговорення з 20 травня по 20 липня 2017 року.

Громадське обговорення відбувалось у таких формах:

- збори трудового колективу;

- засідання Ради школи;

- батьківські збори;

- засідання за круглим столом батьківських комітетів;

- загальношкільні батьківські збори;

- засідання круглого столу в рамках педагогічної ради вчителів Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2

В обговоренні цього питання прийняли участь усі небайдужі жителі міста, фізичні та юридичні особи. Представлені відповідні документи.

Під час обговорення була висловлена єдина пропозиція: підтримати ініціативу трудового колективу та адміністрації школи щодо присвоєння імені Василя Олександровича Сухомлинського Броварській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2. Жодних заперечень або альтернативних пропозицій щодо присвоєння Броварській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 імені Василя Олександровича Сухомлинського від учасників громадського обговорення не надходило.

Таким чином, передбачена Законом України від 24 травня 2012 року №4865-VI «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» із змінами, постановою Кабінету Міністрів України
від 24 жовтня 2012 року №989 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» процедура організатором громадського обговорення витримана.

Відповідальна за проведення громадського обговорення -

заступник директора з навчально - виховної роботи

Броварської загальноосвітньої школі І-ІІІ ступенів №2 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас