Свято Першого дзвоника

1 вересня 2017 року Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 гостинно зустрічала учнів, учителів, батьків і гостів. Сьогодні свято Першого дзвоника. Турботливі матусі, схвильовані одинадцятикласники, а головне – здивовані першокласники.

Ось нарешті залунали фанфари, які віщували про початок свята. А перші слова ведучих Кузьменко Вікторії та Гулого Богдана, учнів 10-А класу, дають зрозуміти, що для кожного з нас – це свято зустрічі зі школою, своїми вчителями та однокласниками. Але є учні, для яких цей день не просто свято, а свято величне.

Звичайно, для тих, хто переступає поріг нашої школи вперше. Ось під звуки  ритмічної музики та з батьківського благословення на лінійці з’являються першокласники. У цьому навчальному році наша школа поповнилася аж сімома першими класами. Школа радо приймає нових учнів до своєї дружної родини. Свято Першого дзвоника оголошується відкритим. Під звуки Державного Гімну України учні 9-А класу Гончарук Ірина та Дудка Антон підняли Державний Прапор України, і він замайорів своїми блакитно-жовтими кольорами над нашою дружною шкільною родиною, а учні 7-В класу Кононенко Альона та Скидан Віталій поклали квіти до меморіальної дошки загиблим воїнам в АТО.

Традиційно усіх присутніх вітає з початком нового навчального року директор школи  Кащеєв Валерій Миколайович, який зичить учням відмінних оцінок, вчителям – натхнення, батькам – відповідальності.

Першокласники впевнено і виразно заявили про своє влиття у дружну шкільну сім’ю. У своїх віршиках маленькі школярі повідомили всім присутнім про свої наміри стати генералами, директорами школи та навіть президентами.

Потім члени учнівського самоврядування Охріменко Анастасія і Бондарчук Марія привітали присутніх піснею «Здрастуй, рідна школо!» І ось настала хвилина, заради якої було стільки тривог і метушні. З легкого поштовху рук найменших учнів нашої школи, першокласників, дзвоник сповістив усім про початок нового шкільного року. Цей малиновий дзвін однаково хвилював і бентежив серця і майбутніх випускників, і тих, хто вперше переступив поріг ошатної і рідної школи. Коли урочиста лінійка, присвячена святу Першого дзвоника, була оголошена закритою, усі учні нашої рідної школи, під керівництвом своїх класних мам,  пішли на свій перший у цьому навчальному році урок. У добру путь! Хай вам щастить у Країні знань!

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас