Тиждень історії

З 13 по 17 листопада 2017 р. в ЗОШ №2 м. Бровари проходив тиждень історії, що розпочався радіожурналом, який був присвячений річниці Революції Свободи та Гідності.

Щодня протягом тижня радіожурнал висвітлював героїчні сторінки подій Революції Свободи та Гідності.  (Вчитель : Фісак О. Т.)

Вчителі Кузьменко І.В.,  Марченко Ж.В., Петровська О.М., Фісак О.Т. проводили відкриті виховні заходи, присвячені подіям Революції Свободи та Гідності та історичним подіям. Цікавими і змістовними були виховні заходи: для 8х класів «Тернистий шлях до перемоги» (вч. Петровська О. М.) – захід висвітлював події Другої світової війни, зокрема, визволення Києва від німецько-фашистських загарбників, героїзм українців.

Історичний брейн-ринг для 6 класів «Стародавній Єгипет» (вч. Кузьменко І. В.) – завзяте змагання збірних команд шестикласників – учні показали історичні знання, вміння аналізувати матеріал, хорошу орієнтацію в історичних подіях, знання хронології історичних дат. Місця у змаганні розподілилися так: 6-А – І місце; 6-Б – ІІ місце; 6-Г – ІІІ місце; 6-В – ІV місце.

Літературно-історична композиція для 10х класів «Пам'ять живе в наших серцях» (вч. Марченко Ж. В.), приурочена 84-й річниці Голодомору 1932-1933 рр. в Україні. Метою виховного заходу було висвітлити причини та вшанувати пам'ять жертв Голодомору в Україні.  

Протягом тижня учні 10, 11 класів робили повідомлення школярам початкової ланки на теми : «Визволення Києва  від німецько-фашистських загарбників » (вч. Петровська О.М.)

«Пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933» (вч. Марченко Ж. В.)

За допомогою та під керівництвом вчителів учні школи готували стіннівки, присвячені історичним подіям. Кращими було визнано газети учнів 8-Г, 9- Б, 6 - А, 10 -А класів.

slide: 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас