Розвиток творчої особистості молодшого школяра на літературній спадщині В.О.Сухомлинського

20 лютого 2018 року у Броварській ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 відбулось чергове заняття Обласного опорного закладу освіти з теми «Розвиток творчої особистості молодшого школяра на літературній спадщині В.О.Сухомлинського в умовах загальноосвітнього навчального закладу». Слухачі знайомилися з досвідом роботи закладу з питань наступності у роботі школи І та ІІ ступенів.  Пізнавальним і цікавим для присутніх був виступ  Пащенка Дм. І., доктора педагогічних наук, професора кафедри педагогіки, психології та освітнього менеджменту КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» - «Педагог, який випередив час», доповідь практичного психолога ЗОШ №2 Шинкарюк О.М. «Виховання емоційної культури сьогодні зазеленіє пишними паростками в майбутньому».

    Сучасними технологіями організації освітнього процесу   ділилися класовод 2-б класу Варламова С.В. під час проведення інтегрованого уроку  читання і трудового навчання та Накалюжна А.Дм. під час проведення уроку української літератури у 5-а класі.

    Зворушила серця присутніх літературно-музична композиція «Діти. Україна. Майбутнє», підготовлена учнями 4-а та 3-г класів (класоводи: Теплюк С.М. і Давиденко Г.В.).

    Змістовною була виставка творчих доробків учнів, батьків, педагогів, виготовлених за сюжетами літературних творів В.О.Сухомлинського.

    З вітальним словом до слухачів ООЗО звернувся директор закладу освіти Кащеєв В.М.

slide: 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас