Переможці зонального етапу Всеукраїнського ХХV фестивалю ДЮП

25 квітня 2018 року у місті Переяслав-Хмельницький відбувся зональний етап Всеукраїнського ХХV фестивалю Дружин юних пожежників. За перемогу змагалися сім команд із різних районів Київської області. Бровари представляла команда «Угарний газ» з Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. У складі команди були учні 11-А класу Повідзіон Олександр, Охріменко Анастасія, Новіков Нікіта, Бондарчук Марія, учні   10-А класу Гулий Богдан і Висла Анастасія.

На фестивалі було три конкурси: «Візитка», де команди мали познайомитися із глядачами у формі візитної картки КВК. «Домашнє завдання», у якому команда повинна розкрити тему «Про безпеку пам’ятай, цінуй життя – в біду не потрапляй». Члени команди «Угарний газ» проявили себе у повній мірі, були і пісні, і танці, і навіть балет. Третій конкурс – «Плакат соціальної реклами»  - кожна команда під час жеребкування отримала  завдання із темою розробки та створення плакату соціальної реклами. І в цьому конкурсі члени нашої команди  показали всю оригінальність і креативність.

У загальному рахунку учасники команди Броварської ЗОШ №2 «Угарний газ» під керівництвом педагога-організатора Москаленко Ілони Сергіївни вибороли І місце і стали переможцями зонального етапу Всеукраїнського ХХV фестивалю ДЮП у Київській області. Вітаємо! І бажаємо удачі на фінальному етапі!

slide: 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас