Проведення Всеукраїнського місяця Червоного Хреста «100 років Милосердя»

З метою привернення уваги учнів до проблем найбільш соціально незахищених верств населення, внутрішньо переміщених осіб, поліпшення умов їх життя шляхом надання адресної матеріальної допомоги та формування учнівської думки на користь милосердя у Броварській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 з 02.04.2018 проводився Всеукраїнський місяць Червоного Хреста України під гаслом «100 років Милосердя».

У школі було організовано збір одягу, канцтоварів, гігієнічних засобів і продуктів харчування для дітей-сиріт та багатодітних сімей міста Бровари. Також 27 квітня відбувся благодійний ярмарок «Made in Ukraine!», який готували учні 7-8 класів. На кошти, отримані з ярмарку, було додатково закуплено продукти харчування, канцтовари, гігієнічні засоби. Усі зібрані речі було передано в організацію «Червоний Хрест». Також відбувся конкурс дитячих малюнків «100 років Милосердя Червоного Хреста очима дітей».

Милосердя – це миле серце, а значить, дбайливе і чуйне. Дуже приємно, що учні нашої школи разом з батьками мають саме таке серце. Дякуємо Вам! 

slide: 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас