Не згасне добро в наших серцях.

Ми зараз живемо в так званому, столітті розбратів, брехні, лицемірства. Серця людей зачерствіли і навіть стали жорстокими у деяких речах. Але при цьому ми прагнемо до істини, намагаємося зрозуміти ким ми являємося, в чому сенс життя. У сучасному світі милосердя є дуже актуальним. Навряд чи хтось стане сумніватися в тому, що сьогодні безоплатно робити щось для оточуючих і нужденних людей абсолютно не модно. Люди прагнуть влаштувати лише своє життя і абсолютно байдужі до інших. Цю ситуацію необхідно терміново міняти. Кожен повинен озирнутися довкола і допомогти тому, хто цього так потребує. Лише таким чином можна зробити світ більш приємним місцем для життя.

Добрі слова і вчинки спрямовані на порозуміння  між людьми, взаємодопомогу, підтримку одне одного. Вони породжують радість, задоволення, повагу, любов між людьми.

Так у Броварській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 милосердя не на словах, а на ділі. Не вперше учні школи: Куценко Л.-3в кл.; Куценко С.,-4д кл., Плиса А.-3е кл., Шишкова О.-1є кл., Курбалі Тоня -2е кл., Вероніка та Маргарита – 3д кл. отримали  продуктові набори, канцтовари  та засоби  гігієни.

slide: 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас