Лідер року – 2018

Лідерські якості є однією з найважливіших рис людського характеру. Зі справжнім лідером завжди приємно співпрацювати і легко досягнути усіх поставлених цілей. І саме цьому, вже який рік поспіль, вчить наших учнів Рада дітей та учнівської молоді міста у своїй «Школі лідерів». Кожного разу діти дізнаються щось нове та цікаве, що може знадобитися їм у майбутньому житті.

Незмінною традицією є щорічне свято «Лідер року», яке кожного разу розпочинається зі звіту голови Ради дітей: Валерія Сауляк розповідає про досягнення учнів «Школи лідерів» за певний час. Тож і сьогодні дівчина поділилася інформацією про діяльність Ради за 2017-2018 роки. Це свято завжди відбувається у якомусь незвичайному стилі. Цього разу – у форматі «Workshop», аби кожен із присутніх зумів висловити свою думку щодо обговорюваної теми. Найбільшу увагу акцентували на самоврядування, а саме на різницю між студентським та учнівським, адже цього року є багато випускників, котрі вступають у доросле життя, але, звичайно, не хочуть прощатись із активною участю в житті свого навчального закладу. Після детального обговорення, координатор Ради дітей, Ірина Вікторівна Шляхтиченко, нагородила найактивніших учнів подяками, а випускникам вручила свідоцтва про закінчення «Школи лідерів».

Свято пройшло в дружній та доброзичливій атмосфері, тож ніхто не помітив, як швидко промайнув час. У кожного із присутніх лишилось море позитивних емоцій та надія якомога швидше зустрітися знову.

 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас