Останній дзвоник початкової школи

 От і настала та мить, якої з нетерпінням очікує кожен школяр: день, коли пролунає останній шкільний дзвінок. 23 травня у Броварській загальноосвітній школі I-III ступенів №2 відбулася урочиста лінійка, присвячена цьому святу. Відкрив її державний гімн України, якому підспівував кожен присутній. У цей час учень 4-Б класу  Оксюта Богдан  та учениця 4-В класу Давоєва Донара   підняли державний прапор, котрий весело затріпотів над подвір’ям школи, а учень 4-Г класу Копестиренський В’ячеслав та учениця 4-В класу Жорняк Катерина поклали квіти до меморіальної дошки.

Директор школи, Кащеєв Валерій Миколайович, тепло та щиро привітав наших школярів із закінченням навчального року, побажав їм гарних канікул та високих звершень у майбутньому. І, звичайно, ми не могли забути про учнів, котрі досягли високих успіхів у навчанні – кожен із них був нагороджений похвальним листом.

Проте, найбільше уваги приділили тим дітям, котрі сьогодні прощаються зі своєю першою вчителькою та йдуть на свій останній урок із нею. Це – випускники-четвертокласники, які вже переступили поріг молодшої школи, і продовжують впевнено крокувати вперед. Вони затанцювали флешмоб «Я молюся за тебе», який став символом їхнього подальшого щасливого життя. Після цього наші юні випускники дали останній дзвінок, який лунко продзвенів на шкільному подвір’ї, віщуючи про кінець навчального року. Усю атмосферу свята підтримували ведучі – учні 6-А класу Поплавська Катерина та Бардаш Євгеній.

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас