Дзвоник останній лине над школою.

Останній дзвоник у школах - це день, коли перед довгоочікуваними літніми канікулами школярі востаннє сіли за парти. Це день радості та смутку водночас, адже для одних - це чергове закінчення навчального року, а для інших - ще одна сходинка до вступу у доросле життя.

У Броварській загальноосвітній  школі І-ІІІ ступенів №2 25 травня - особливий день: це і підсумок року, і кардинальні зміни - підготовка до вступу у вищий навчальний заклад. Ведучими Останнього дзвоника були учні 10-А класу Гулий Богдан і Кузьменко Вікторія.

Розпочали урочистості із Державного Гімну України, під час звучання якого учні 9-Б Карпенко Катерина та 9-В Панков Данило підняли Державний Прапор, а учні 8-Б класу Яковенко Наталія та Варага Владислав поклали квіти до меморіальної дошки загиблим воїнам випускникам нашої школи, вшановуючи їхній героїзм. На свято завітали козаки Гуназа Володимир (10-А) та Самойлов Олексій (10-Б), які намагалися розколоти горішок знань. Директор школи Кащеєв Валерій Миколайович щиро привітав учнів, батьків, учителів і всіх присутніх гостей із закінченням навчального року та побажав наснаги та успіхів у подальшому навчанні, а випускникам побажав ефективно використати здобуті знання, аби бути гордістю для країни. Потім настав час нагородити похвальними листами, грамотами та подяками учнів, які показали високі результати в навчанні, брали активну участь у шкільному та міському культурному та спортивному житті. Учениці 11-А класу Бондарчук Марія та Охріменко Анастасія привітали всіх присутніх піснею. На останок випускники для всіх  на лінійці подарували вальс.  Потім учні 11-их класів дали останній дзвінок, який лунко продзвенів на шкільному подвір’ї, віщуючи про кінець навчального року. У добру путь!

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас