Літнє оздоровлення

Кожен день роботи табору Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 традиційно розпочинає весела «Сонячна» зарядка. Веселий, бадьорий настрій  гарантований на цілий день.

А поповнити багатирську силу та невичерпну енергію в нашому «Сонячному таборі»  можна   поласувавши поживним, корисним, повноцінним  сніданком, обідом, підвечірком.

В  програмі табору спортивні змагання, розважальні вистави, гуртки, розвивальні заняття з іноземних мов, вікторини та цікаві екскурсії.

Перше червня з нетерпінням чекають усі малюки. Це не лише початок літа, але і свято. Цьогорічний День захисту дітей  для відпочиваючих табору «Сонячний» був традиційно веселим. Відразу після смачного сніданку дітей чекав автобус управління освіти і науки, щоб  підвезти малюків до майдану

Свободи, де відбувалось феєричне святкування. Разом із вихователями , малята подивились  виступи дитячих колективів міста,  спостерігали за спортивними турнірами з боротьби. Кожна дитина отримала повітряну кульку . Втомленими, але щасливими , з комфортом поверталися малята до Броварської ЗОШ №2, де на них уже чекав ситний і поживний обід та смачний сюрприз – морозиво, яке отримала кожна дитина. Закінчувався  день   улюбленими іграми на свіжому повітрі.

Кожен понеділок і п’ятницю  діти відвідують гуртки з образотворчого та прикладного мистецтва , хореографії під керівництвом талановитих педагогів із БНВО.

 Залюбки під улюблену музику діти виконують різноманітні ритмічні вправи.

Із вчителем музики  Юрченко Т.В. дітлахи розучують веселі пісні.

Кожного дня кваліфіковані вчителі іноземних мов проводять цікаві розвивальні заняття їз англійської, німецької, французької мови з використанням мультимедії.

6 червня діти нашого табору відвідали сервісний центр МВС України. Їх чекали різноманітні конкурси, цікаві завдання, вікторини. А під кінець екскурсії кожну дитину чекали подарунки – футболки та смаколики.

 Наприкінці дня  відпочиваючі  створили чарівний сонячний привіт, в який вклали безліч позитивних емоцій та щасливих моментів цього  дня .

slide: 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас