Випускний вечір 9-х класів

15 червня 2018 року відбувся випускний вечір для учнів
9-х класів, де вони отримали свій перший державний документ – свідоцтво про базову загальну освіту. Цьогорічною тематикою свята став політ на космолайнері «Мрія», тривалістю 9 зоряних років шкільного життя. Розпочався вечір із вступного слова ведучих-випускниць – Гончарук Ірини (9-А) та Карпенко Катерини (9-Б). 

Директор школи, Кащеєв Валерій Миколайович, привітав усіх присутніх на вечорі і побажав випускникам знайти в своєму житті вірну дорогу, і йти до своєї мети, подолавши всі незгоди
на своєму шляху.

Випускники щиро подякували своїм учителям, які протягом
5-ти років разом із ними невтомно мандрували незвичайними стежками в країну Знань. Учні підготували жартівливі сценки,
які без сумніву розсмішили кожного з присутніх. Так, як темою свята є космічний політ, кожен педагог отримав на пам’ять яскраву зірку із сузір’я свого предмету зі словами подяки на ній. Звісно, привітаннями та подяками були засипані і перші вчителі. Адже кожен пам’ятає, як вперше прийшов на шкільний поріг, як зустрів там ту, котра повела його за собою у чарівний світ навчання.

А для батьків та класних керівників були підготовлені особливі сюрпризи. Двом найріднішим людям, котрі завжди були поруч
і підтримували, випускники присвятили пісню «Батьки мої», якою висловили слова подяки, розчуливши багатьох до сліз. Із класними керівниками, із ким пліч-о-пліч долали всі труднощі шкільного життя, затанцювали танець під пісню-подяку у виконанні Косогор Ольги (9-А). На завершення винуватці свята затанцювали запальний флешмоб і заспівали пісню гурту Океан Ельзи «Все буде добре».

slide: 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас