Випускний вечір 11-х класів

От і прочитано одинадцятитомну книгу під назвою «Дитинство». Кожен том був унікальним та залишив по собі незліченну кількість спогадів, яку ви, шановні випускники, ще не раз згадаєте із теплотою та сльозами щастя на очах. Ну і звичайно останнім розділом цієї книги є випускний вечір – фінальна крапка усього твору.

27 червня 2018 року і відбулася ця важлива подія у житті наших випускників. Спочатку винуватці свята пройшли святкову ходу в центрі міста, потім станцювали флешмоб, а пізніше заступник мера міста Григорій Голубовський, разом з начальником Управління освіти і науки Мельник Оксаною Миколаївною, нагородили золотими медалями найкращих учнів міста і відзначили найактивніших лідерів учнівського самоврядування.

І от, під бурхливі оплески батьків, педагогів та гостей свята, наші випускники крокують подвір’ям рідної школи. Свято розпочали ведучі, цьогорічні випускники 11-А класу – Охріменко Анастасія та Повідзіон Олександр. Директор школи, Кащеєв Валерій Миколайович, привітав вже колишніх учнів із закінченням шкільного навчання, побажав усім їм успіху, рівної життєвої дороги й обов’язково вдалих злетів. До привітання долучилися також класні керівники, батьки і перші вчителі. Аж ось і та довгоочікувана мить: вже такі дорослі діти отримують свої атестати

Випускники теж не забарилися з привітаннями. Вони звернулися до своїх перших вчителів, які вели їх у країну знань; педагогів, котрі всі ці роки навчали різних премудростей; батьків, які завжди були поруч й підтримували. Це був момент, коли кожен відчув, що недаремно вкладав свою часточку у душі дітей. Учні підготували жартівливі сценки для кожного вчителя, пов’язані із предметами, що ними викладались. Не забули також і про педагогів-організаторів, Москаленко Ілону Сергіївну та Фісак Оксану Тимофіївну, адже «саме завдяки їм у школі були не тільки уроки, а й свята, завдяки їм можна було пропускати навчання і потім за це не отримати».

Класним керівникам випускниці 11-А класу, Охріменко Анастасія та Бондарчук Марія, присвятили пісню «Вчителько, прощай!», яка змогла розчулити до сліз майже усіх присутніх на святі. Пісню для батьків заспівала Чух Поліна (11-А), а усі інші випускники танцювали разом із тими найріднішими, хто був поруч усі ці 11 років, усіляко підтримував та допомагав. На завершення учорашні школярі ще раз щиро подякували усім та затанцювали свій останній шкільний вальс.

Ну ось і все… Випускники під рушниками йдуть зі школи у нове, доросле життя, а їм у слід лунає заливчастий передзвін їхнього й справді останнього шкільного дзвоника, який 11 років поспіль невтомно скликав їх на урок.

У добру путь, дорогі випускники-2018!!!

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас