День Миру

  На всій планеті немає бажанішого слова, ніж “мир” та ненависнішого, ніж “війна”. Щороку 21 вересня в усьому світі традиційно святкують Міжнародний День Миру. Зараз сама його ідея стає державною політикою, адже тільки в такій країні накопичуються її багатства, розвивається культура, зберігаються духовні цінності. Тільки в державі, де панують спокій та злагода, зміцнюється економіка, зростає добробут людей, а з молодого покоління формуються справжні громадяни незалежної держави.

У Броварській ЗОШ I-III ступенів №2 ім. В. О. Сухомлинського теж святкували. На великій перерві для школярів була проведена радіолінійка «Ми за мирну державу!», а учні 3-4-х класів прослухали інформаційні хвилинки «21 вересня – Міжнародний День Миру». Поширюючи листівки «Peace», учні закликали бути мирними та пам’ятати про усі страхіття та сльози, що приносять війни.

Уже півсторіччя минуло відтоді, як над нашою землею вщухли залпи Великої Вітчизняної війни. Але вона все одно нагадує про себе — запліснявілими мінами, старими ранами, душевним щемом. Бо війна залишає вічні сліди — як на землі, так і в душі. Хочеться вірити, що над землею України, над нами з вами завжди світитиме золоте сонце на чистому блакитному небі.

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас