Відзначення Дня Соборності України у Броварській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. В.О.Сухомлинського

Відповідно до плану заходів з відзначення у 2019 році Дня Соборності України -100-ї річниці Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, затвердженого міським головою від 28.12.2018 № 02-38/38 та відповідно до річного плану з виховної роботи школи, були проведені такі заходи у період з 15 по 22 січня 2019 р.:

1.Бібліотекарями школи Масохою Л.М. та Репрінцевою О.Л.  була підготовлена тематична книжкова виставка літератури на тему: «Соборна Україна: від ідеї до життя.» ; (фото 1-2)

2.Педагог-організатор Чуб О.Т. разом з класоводами 1-4 класів  підготувала та провела виставку малюнків  на тему: «Я живу в Україні»; (фото 3-5)

3.Педагог-організатор Берладіна Л.А. підготувала та провела виставку плакатів на тему: «Я славлю рідну Україну»; (фото 6-7)

4. Учителі української мови та літератури  провели серед учнів 5-11 класів конкурс творів «Лист у майбутнє»; (фото 9-10)

5. Учитель історії Петровська О.М. підготовила і провела урок Соборності  «Єднання заради незалежності» у 9-Г класі; (фото 11)

6.Учитель історії  та правознавства Кузьменко І.В. з учнями 7-х та 10-х класів перглянули  та обговорили фільм «Свято злуки. Політика пам’яті»; (фото 12-15)

7. Учитель історії Марченко Ж.В. підготувала та провела з учнями 11-х класів ділову гру «Живий ланцюг»  як символ єдності України»; (фото 16-19)

8.Класні керівники та класоводи 1-11 класів провели виховні години на теми: «Народ наш прагне миру»,  «Україна в нас одна»; фото (20-22)

9. Класоводи та класні керівники провели єдиний урок патріотизму «На світі багато чудових країн, мені наймиліша, найкраща країна, яка піднялася мов Фенікс, з руїн, безсмертна моя Україна» ;фото (23-26)

10.Педагог-організатор Чуб О.Т. разом зі спікером учнівського самоврядування «Бумеранг» Карпенко К. підготували і провели радіолінійку «Шлях України до воз’єднання» , також з членами учнівського самоврядування Корольовою Є., Карпінською С., Соболь О., Маковей І., Адаменко А. підготували та провели акцію «Долоньки єдності»   фото(27-32)

11.Педагог-організатор Берладіна Л.А.  організувала роботу лекторської групи з членами учнівського самоврядування Сулима В. Левковець В. , Новіков І., Заливан Є., Яковенко Н., Кравченко Н. серед учнів 2-х класів «Соборна мати – Україна, одна на всіх як оберіг», та провели акцію «Україна – разом  і назавжди»; (фото  33-37)

12. Педагог-орнагіназтор Берладіна Л.А.   з учнями 8-А класу (кл.керівник Гуназа Л.М.) підготувала та провела виховний захід «Соборна мати – Україна, одна на всіх як оберіг» (фото  38-47)

slide: 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас