Вечір Зустрічі Випускників

Чим далі від нас шкільні роки , тим теплішими і ціннішими стають спогади про школу.   І так прекрасно, що існує давня традиція  щороку збирати випускників різних років на вечір зустрічі у стінах рідної школи.

У Броварській  ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 2 ім.В.О.Сухомлинського ось уже декілька десятиліть поспіль не порушується традиція збирати усю велику шкільну родину.  2 лютого вестибюль школи прикрасили стінні газети із старими фотографіями, на яких застиглі миті шкільного життя   різних років. У теплій атмосфері справді родинного свята зібрались у актовій залі колишні випускники школи, а тепер лікарі, вчителі, водії, інженери, юристи, будівельники, програмісти, бізнесмени – усі знавці своєї справи.

Свято розпочала Гуназа Леся Миколаївна, яка закінчила школу 20 років тому, монологом  про школу. Після неї учениці 11-А класу Висла Анастасія і Нестеренко Ірина та 10-А класу Косогор Ольга і Сулима Валерія заспівали пісню «Вечір шкільних друзів». У привітальному слові директор школи Кащеєв Валерій Миколайович привітав випускників минулих років та  підкреслив, що, незважаючи на давню історію, школа іде в ногу із часом. Під час проведення  святкового концерту кожен із присутніх мимоволі поринув у безтурботні шкільні будні. Звичайно, хореографічний колектив «Вікторія» не міг пропустити таке дійство: дівчата подарували запальний танець «У джазі тільки дівчата», котрий, без сумніву, зумів пробудити найкращі спогади про шкільні роки. Але на святі були присутні не лише співи та танці. Учні 11-А, 11-Б, 10-А, 10-Б та 8-А  класів підготували жартівливі сценки, які змусили сміятися увесь зал. Офіційним завершенням стала пісня «Моя школа» у виконанні Косогор Ольги. Усю атмосферу свята, такого знайомого шкільного життя, підтримували ведучі, цьогорічні випускники Кузьменко Вікторія та Гулий Богдан.

Не забувайте рідної школи, повертайтеся сюди знову і знову, адже тут радітимуть вам завжди, навіть якщо ви вже дорослі.

 

Горять роки, та пам’ять не дрімає,

І щира вдячність у душі росте.

Хто школу свою не пам’ятає,

У того буде і життя пусте.

slide: 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас