Зорепад талантів

Ось і завершується ще один цікавий та напружений шкільний рік. Протягом цього року наші талановиті учні досягли неабияких висот і звісно це не може залишитися поза увагою. 16 травня у Броварській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 ім. В. О. Сухомлинського відбулось урочисте нагородження призерів різноманітних олімпіад, активних учасників спортивних змагань та шкільних активістів. Ведучими свята були учні-випускники Вікторія Кузьменко(11-А) та Сергій Лавров(11-Б).

Відкрила свято пісня «Випускний» у виконанні Юрія Пугача – випускника нашої школи, а тепер студента Київського університету ім. І.К.  Карпенка-Карого.

Нагородження відбувалось за різними галузями: спочатку вітали призерів олімпіад: українська мова та література, історія та правознавство, хімія, фізика, астрономія, інформатика, біологія та географія – усі ці науки підвладні нашим учням, де вони з легкістю займають призові місця. Але ця «легкість» стала можливою завдяки мудрим наставникам-вчителям, кожного з яких за підготовку призерів нагороджено подяками.

Наші учні талановиті не лише в науці. Наступними свої грамоти отримали активні учасники спортивних змагань. Волейбол, баскетбол, інші спортивні дисципліни – скрізь учні школи №2 зайняли почесні місця. Також нагороджено шкільних активістів за активну участь у міських та шкільних заходах, а також команду «Угарний газ», яка зайняла ІІ місце в обласному профорієнтаційному змагально-мотиваційному заході «Обери майбутнє».

Грамоти талановитій молоді вручали Начальник управління освіти і науки Мельник О.М., заступник директора з НВР Кузьменко І.В. та директор школи Кащеєв В.М.

У перерві між нагородженнями зі сцени пролунала пісня «Охрана, отмена» у виконанні минулорічних випускниць Анастасії Охріменко(тепер студентка кафедри журналістики Київського університету ім. Б. Грінченка) та Марії Бондарчук(студентка Національного університету харчових технологій). Після виступу дівчат школа нагородила найактивніші класи у різноманітних акціях (Happy мяу для Мурчика, «Милосердя» тощо) та зборах макулатури і тетра-паку. Завершили захід Анастасія Охріменко, Марія Бондарчук та Анастасія Кащенко (студентка Київського національного університету імені Шевченка) із піснею «Школа».

Цілий вечір в актовій залі не вщухали веселий сміх та оплески, кожен з присутніх після закінчення свята залишився в піднесеному, доброму гуморі.

 

Вітаємо наших талановитих учнів та бажаємо нових перемог у майбутньому!!!

 

slide: 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Відео про нас