Захід, присвячений життю і творчості Тараса Григоровича Шевченка

14 березня  Броварській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2,  відбувся виховний захід, присвячений життю і творчості Тараса Григоровича Шевченка.  Адже 9 березня 1814 року народився великий письменник, поет, художник Т. Г. Шевченко. Виховний захід підготували учні 5-А класу з класним керівником Шумаровою Оксаною Анатолівною для учнів   5-х класів.

Восьме березня

У переддень жіночого свята, 8 березня, у Броварській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2  було святково та радісно! Із самого ранку з кожного куточка школи лунали привітання, теплі та щирі слова вдячності тим жінкам, котрі щодня терпляче та майстерно ведуть учнів звивистими стежками країни Знань – вчителям.

Заходи з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні

Відповідно до річного плану виховної роботи   з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні у Броварській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2  ім.В.О.Сухомлинського з 18 по 20 лютого 2019 року були проведені такі заходи:

Міський конкурс «Love is» до Дня закоханих

19 лютого в Броварському палаці творчості дцтей та юнацтва  відбувся міський конкурс «Love is» до Дня закоханих. З кожної школи м. Бровари був представлений конкурсант (хлопець чи дівчина). Тематикою вечора була «Подорож навколо світу».

Від нашої школи брав участь учень 9-А класу Новіков Ілля. Він зачарував всіх присутніх свою красою, розумом та енергійністю.

Афганістан – ти біль моєї душі

Указом Президента України від 11 лютого 2004 року, щорічно 15 лютого відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей пам’ятний день, коли із Афганістану повністю були виведені радянські війська. Майже кожний четвертий солдат, з тих, був родом з України. Війна в Афганістані – це трагедія сотен тисяч людей, мужність, доблесть і героїзм, кров і біль, душевні страждання і втрати….

Сторінки

Підписатися на Броварська загальноосвітня школа №2 ім.В.О.Сухомлинського RSS

Відео про нас