Травень 2016

Випускний 11х класів

Ось і настав цей день – день прощання зі школою. Попереду незвідана даль.  Позаду – батьківський поріг, розквітла калина, протоптана стежка у шкільному дворі, незрадлива мамина усмішка зі сльозою на щоці… Знайти себе, своє місце у житті, вирости і вижити, бути завжди людиною – що є святішого і дорожчого? 28 травня в школі урочисто вручили атестати випускникам 11 класів.

Останній дзвоник

27 травня о 9.00 в Броварській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 продзвенів останній дзвінок для учнів 11 класу. На лінійці були присутні гості: начальник управління освіти і науки Броварської міської ради, депутат Броварської міської ради Мельник Оксана Миколаївна; депутат Броварської міської ради Темченко Людмила Григорівна;  радник міського голови, заступник голови ради старійшин при міському голові Пархоменко Олексій Олексійович; випускник школи № 2, воїн АТО Ткаліч Олексій Володимирович.

 

Творча особистість - 2016

24 травня 2016 р.  у МКЦ «Прометей» відбувся щорічний освітянський захід «Творча особистість-2016». Громада міста вшановувала переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, інтелектуальних та мистецьких конкурсів їх батьків і  наставників.

 

 

Герої не вмирають

25 травня на подвір'ї Броварської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулася урочиста лінійка, на якій було відкрито меморіальну дошку на честь наших героїчник земляків. Дмитро Янченко та Сергій Москаленко були випускниками нашої школи. Вони загинули в зоні проведення АТО, захищаючи свободу та незалежність України. Герої не вмирають!

 

Виставка учнівський робіт

13 травня в Броварській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 проведена підсумкова виставка учнівський робіт на уроках трудового навчання дівчаток та хлопчиків. На виставці представлені роботи за темами уроків, від початкових до 5х класів, та оберегових рушників на щасливу дорогу в життя 11х класів.

 

 

Сторінки

Підписатися на RSS - Травень 2016

Відео про нас