Вересень 2016

День учителя - 2016

День учителя - професійне свято всіх працівників сфери освіти, від вчителів до технічного персоналу. Це свято почали відзначати ще за радянських часів, з 1965 року, тож День учителя 2016 року ми святкуємо  51 раз.  День учителя, мабуть, найулюбленіше свято не тільки самих учителів, а й учнів. За спостереженням школярів, вчителі цього дня добрі й веселі, як ніколи, адже вони приймають привітання, із задоволенням розглядають яскраві стінгазети, а після уроків насолоджуються святковим концертом, який готують для них учні.

Правила дорожні знай, і в біду не потрапляй

Добігли кінця останні дні теплого літа, а це означає, що почався навчальний рік і діти щодня прямують до школи і зі школи додому. Їх вабить вулиця, адже тут відбувається багато цікавого, захоплюючого і через це діти іноді потрапляють у небезпечні для життя ситуації. З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. 

 

Трагедія Бабиного Яру

Виховний захід-реквієм «Трагедія Бабиного Яру», присвячений 75-им роковинам подій у Бабиному Яру,  який підготували учні 10-А та 11-А класів,  пройшов у БЗОШ № 2  29 вересня. На окупованій території України 1941-1942 р.р. німецькими нацистами втілювався план «Ост» - депортація слов’янського населення та онімечення українських земель.

Благодійний ярмарок «Купуй українське»

23 вересня  2016 року в Броварській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2  відбувся благодійний ярмарок під гаслом «Купуй українське» від 1-4-х класів. Це  акція добра, миру і доброчинності. Добро творити може кожен, але, щоб повірити в силу Добра, треба розпочати його творити самому. Благодійність – це не слова, це конкретні справи.

 

День партизанської слави

Святковими осінніми днями ми вшановуємо славетних ветеранів, усвідомлюючи, що кожен із нас живе в незалежній державі, має змогу вчитися, любити, виховувати дітей тільки тому, що в суворі часи війни відважні герої не дали загарбникам господарювати на рідній землі.

 

Сторінки

Підписатися на RSS - Вересень 2016

Відео про нас